Eesti   Inglise   Vene
Kalesi aknad ja uksed
E-post: info@kalesi.ee


KAISA HALDUS OÜ / KALESI aknad ja uksed - tutvustus

PEAME OLULISEKS, ET KÕIKIDEL KLIENTIDEL OLEKS LIHTNE MEIEGA ASJU AJADA!

Kalesi aknad ja uksed - on Eesti tootmisettevõte, kelle meeskonnal on üle 15-aasta pikkune puitakende, -uste ning muude puittoodete valmistamise kogemus. Alates 2007 aastast kasutame Kalesi kaubamärki. Aknatehase tootmishooned asuvad Kalesi külas, Harjumaal ning müügisaong aadressil Pärnu mnt 160F Tallinnas.

Kalesi aknad ja uksed - põhitegevuseks on puit- ja puitalumiiniumakende ning rõduuste tootmine. Tootevalikusse kuuluvad turul enim nõutud üheraamilised kald-pöördavanevad aknad, rõdu- ja terrassiuksed. Tootevalikusse kuuluvad veel kald- ja tõst-lükanduksed ning voldikuksed. Samuti toodame energiasäästlikke passiiv- ja hübriidaknaid ning EI30 tuletõkkeaknaid ja liimpuidust aknalaudu. 

Meie eesmärgiks on klientidele pakkuda professionaalset nõustamist koos kvaliteetsete akna- ja uksetoodetega. Soovime tõestada nii endale kui kõigile teistele, et tänapäevaste immutusmaterjalide ja värvimistehnoloogiate kasutamisel on puitakende viimistluse vastupidavus võrreldav puitalumiiniumakende omadustega. 

Meie missiooniks on arendada kõrge soojusisolatsiooniga akna- ja uksetooteid, et anda seeläbi omapoolne panus globaalse soojenemise pidurdamisele. Soovime aidata kaasa pingviinide asurkondade säilimisele. 

Pakume aknatoodetele kuni 5-aastast garantiid, et kindlustada meelerahu nii klientidele kui ka meile.

John Ruskini mõttetera

Pole tark tegu maksta liiga palju. Samas pole arukas maksta ka liiga vähe. Kui sa maksad liiga palju, siis kaotad ainult raha. Kui maksad liiga vähe, võid kaotada kõik, sest ostetud asjaga võib teha kõike muud aga mitte seda, mille pärast sa ta ostsid.

Tuntud ärielu seadus teeb võimatuks maksta vähe ja saada palju. Kui sa teed äri nendega, kellel on madalad hinnad, siis peaksid hinnale lisama ka riski, mille sa võtad. Kui sa seda juba niikuinii teed, siis on sul piisavalt raha, et maksta millegi parema eest.


Loodame, et meie koduleheküljel sisalduv informatsioon loob suurepärased eeldused kokkusaamiseks, et ühiselt leida optimaalseim lahendus just Teie akna- ja ukseprobleemidele.

 

Lugupidamisega,

 

Eerik Kirs
>Kalesi aknad ja uksed

Juhatuse liige